درباره ما

There is no translation available.

درباره ما

هونام پیوند

شرکت هونام پیوند یک شرکت  ایرانی ایتالیایی می باشد و حوزه فعالیت خود را در زمینه انجام یکسری فعالیت های بازرگانی و تولیدی مابین تولید کنندگان  ایران و ایتالیا قرار داده است.

هدف اصلی این شرکت ایجاد پل ارتباطی بین تولید کنندگان  در کشور بوده و با بررسی نیازهای مورد درخواست از طرف مشتریان خود ،اقدام به راه اندازی خط تولید با دانش فنی روز دنیا کند.

 زمینه های  کاری که این شرکت در برنامه خود قرار داده ،فعالیت درصنعت غذا و کلیه مسائل مربوط به آن می باشد.

نمایندگی انحصاری سارپ ایتالیا

این شرکت با امضاء  قرار داد و مفاهیم نامه، نمایندگی انحصاری شرکت سارپ ایتالیا را در ایران بر عهده گرفته است و در حال فعالیت در بازار ایران و کشورهای اطراف می باشد.

شرکت  سارپ ایتالیا در زمینه تامین کلیه تغیرات و ماشین آلات خط تولید پاستا به صورت تخصصی فعالیت داشته و قادر خواهد بود با توجه به نیازمشتری اقدام به طراحی و ساخت ماشین آلات به صورت سفارشی کنند.

توانایی ها

از جمله توانایی های این مجموعه ساخت خطوط تولید با ظرفیت های مختلف از 200 کیلوگرم  در ساعت به بالا می باشد.

این شرکت توانایی طراحی و ساخت سیستم های کانوایر اسپیرال را دارا می باشد که کاربرد بسیار وسیع در حوزه صنعت غذا دارد و به جرات می توان گفت در تمامی صنایع غذا مورد کاربرد می باشد.

با راه اندازی این خط در کارخانه تولید صنایع غذایی ، تولید به صورت یکنواخت و پیوسته صورت می گیرد و میتوان با حداقل فضا در کارخانه بهترین بهره برداری را انجام داد.
Image Title
X

Right Click

No right click