There is no translation available.

spiral cooling system
خنک کننده های اسپیرال

 در خطوط تولید محصولات صنایع غذایی با توجه به نوع محصول و پروسه تولید در مراحل زمانی تولید باید دمای محصول تولیدی جهت بسته بندی و یا پاستوریزه کردن کاهش یابد تا عملیات بعدی روی آن صورت گیرد.
 به طور مثال در مورد صنعت نان و کیک پس از تولید محصول در کوره با توجه به دمای بالای گرما محصول ،باید فرایندی طی شود تا دمای محصول کاهش یافته و آماده بسته بندی شود. در مورد دیگر محصولات به طور مثال در صنعت بستنی و غذاهای آماده و همچنین صنعت گوشت ،محصول  پس از تولید باید فرایند انجماد روی آن صورت گیرد تا آماده بسته بندی شود.
در گذشته محصول پس از تولید در انبارهایی موقت می ماند تا به دمای عادی محیط برسد و سپس عملیات پاستوریزه و بسته بندی صورت گیرد.
که این باعث می شود که در روند تولید وقفه ایجاد شود و فضای زیادی جهت انباری محصول به صورت موقت فراهم شود.و همواره چرخه تولید از این روش به صورت غیرپیوسته و با توقف همراه است.
سیستم خنک کننده حلقوی (اسپیرال) کلیه مسائل و مشکلات موجود را حل می کند و باعث می شود محصول پس از تولید اولیه در روی نقاله هایی که طراحی شده قرار گیرد و فرآیندی کاهش دما و یا انجماد در این سیستم صورت گیرد.
پروسه تولید به صورت یکنواخت، بدون توقف  در روند تولید باید صورت گیرد.بنابراین با این سیستم قادر خواهیم بود به راحتی پروسه های پاستوریزه کردن ، کاهش دما،سرد کردن،فریز کردن را در تمامی خطوط تولید صنایع غذایی بکار برد

از جمله صنایع که در سیستم اسپیرال کاربرد دارند در صنایع  زیر نام برد.
_ صنایع پاستا(شامل پاستاخشک،پاستاتازه،انوع پاستا فرمی)
_صنعت نان(شامل انواع نان صنعتی، کیک و کلوچه و شکلات)
_صنایع لبنیات(شامل  انواع بستنی، پنیر و ماست)
_صنایع گوشت و کنسرو سازی
_صنایع غذاهای آماده (شامل انواع غذاهای ایرانی و فست فود)
_ صنایع بسته بندی سبزیجات و آب میوه

تمامی ماشین آلات خنک کننده spiral cooling system طبق تقاضای مشتری طراحی وساخته می شود سیستم های کانوایر مجموعه طبق نیاز مشتری طراحی و ساخته می شود که با توجه به نوع محصول شکل آن دایره ای ، بیضی شکل و یا به صورت عدد 8 می باشد و توسط کارشناسان شرکت ما چیدمان شده و به گونه ای طراحی می شود که در کمترین فضا بهترین راندمان را جهت  تولید داشته باشد  .

X

Right Click

No right click